PAKIET 3 podręczników z serii Vademecum. Magdalena Szumska

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 115,00 zł 115.00
Cena netto: 109,52 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Wydawnictwo Kapitał Ludzki
Kod produktu: D9F4-18826

Opis

Komplet 3 podręczników z serii Vademecum. W zestawie: "Podręcznik komunikacji w gabinecie dentystycznym. Podstawy dla asystentek, higienistek i recepcjonistek" oraz "Samodzielna praca z pacjentem. Podręcznik dla asystentki lekarza".

 

1. Podręcznik komunikacji w gabinecie dentystycznym. Podstawy dla asystentek, higienistek i recepcjonistek. Magdalena Szumska

Podręcznik dla każdej asystentki, higienistki i recepcjonistki. Doskonale tłumaczy i podaje rozwiązania komunikacji zarówno z pacjentem, jak i z lekarzem. Książka zebrała doskonałe recenzje wśród naukowców i praktyków. Niezwykle pożyteczna zarówno dla osób pracujących w zawodzie, jak i dla osób dopiero odkrywających arkana pracy w gabinecie i klinice dentystycznej.

 

2. Samodzielna praca z pacjentem. Podręcznik dla asystentki lekarza. Magdalena Szumska                

Podręcznik dla asystentki, higienistki, technika radiologii, położnej, pielęgniarki i każdej osoby wspierającej pracę lekarza przy pacjencie. Zawartość w sposób merytoryczny pokazuje, jak pracować z pacjentem i jego rodziną wtedy, kiedy przy pacjencie nie ma lekarza: podczas wykonywania zdjęć, uzupełniania dokumentacji, procedur higienizacyjnych, edukacji i instruktażu pacjenta, przygotowania do zabiegu (procedury), wykonywania badań dodatkowych, a także oczekiwania pacjenta na lekarza w gabinecie. Dla gabinetów dentystycznych i wielospecjalistycznych.

 

3. Profesjonalna recepcja w usługach medycznych. Magdalena Szumska 

Podręcznik jest idealnym elementarzem dla każdej recepcjonistki, rejestratorki, a także właścicieli gabinetów medycznych.  Doskonale tłumaczy i podaje rozwiązania komunikacji zarówno z pacjentem, jak i z lekarzem. Opisuje wiele ciekawych przykładów, z którymi mamy do czynienia na co dzień, pracując w tym zawodzie. Doskonałe recenzje świadczą o rzetelnym podejściu do bardzo istotnej kwestii, jaką jest dobra i sprawna praca każdej recepcji.

 

 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl