Medical Maestro Magazine prenumerata DWULETNIA

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 200,00 zł 200.00
Cena netto: 185,19 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Wydawnictwo Kapitał Ludzki
Kod produktu: 1DC4-17872_20180131112048

Opis

Medical Maestro Magazine - PRESTIŻOWY MAGAZYN LEKARSKI

PRENUMERATA DWULETNIA z WYSYŁKĄ w cenie
8 numerów kwartalnika

 

ZARZĄDZANIE - MARKETING - MEDYCYNA - PRAWO - PSYCHOLOGIA - PASJE

Medical Maestro Magazine to ekskluzywny kwartalnik wydawany od stycznia 2014 roku, skierowany przede wszystkim do lekarzy i osób zarządzających w medycynie, częściowo także do personelu medycznego oraz studentów medycyny. Można znaleźć w nim wszystko o zarządzaniu, marketingu, prawie, architekturze, medycynie praktycznej (uniwersalnej), psychologii, relacjach z pacjentami. Jest też miejsce na teksty o czasie wolnym, sportach, podróżach, rodzinie. Piszą dla nas doskonali felietoniści.

Celem Magazynu jest poszerzanie wiedzy o tym, w jaki sposób prowadzić gabinety, przychodnie, centra medyczne, oddziały szpitalne i większe jednostki medyczne. Wewnątrz Magazynu znajduje się też sporo wiedzy o tym, jak skutecznie komunikować się z pacjentami oraz z personelem. Medical Maestro informuje o istotnych sprawach w zakresie prawa, propagując wiedzę wśród lekarzy i innych zawodów medycznych poprzez cykle artykułów, porad o charakterze doradczych czy cyklu wywiadów. Zachęca studentów do nauki w kraju i za granicą poprzez prezentowanie najlepszych światowych uczelni. Pomaga w tworzeniu pozytywnego wizerunku samego siebie, jak i swojej firmy. Radzi w planowaniu aranżacji wnętrz i lokalizacji firm. Informuje o najważniejszych konferencjach i szkoleniach w kraju. Dział Pasje ma na celu oderwanie Czytelnika od spraw ważnych. Tam każdy znajdzie coś dla siebie, od poznania ciekawych osobowości, przez sport, zdrowie i kulturę.

Czytelnicy Medical Maestro Magazine to zarówno kobiety, jak i mężczyźni związani z medycyną. To ludzie, którzy wciąż się uczą, pragną pozyskiwać wiedzę. Dużo czytają, są inteligentni, błyskotliwi, poszukują odpowiedzi na ważne, nurtujące pytania. Chętnie inwestują w rozrywki, mają wiele zainteresowań. Cenią oryginalność, prestiż.

- Format A4
- Papier o podwyższonej jakości
- Sztywny złocony grzbiet i złota, tłoczona oprawa okładki
- Zawsze na białej okładce prestiżowe złocone litery i cyfry (nakładana złota farba)
- Wygląd - prestiżowy  i unikatowy
- Łatwy do kolekcjonowania

 

Redaktor Naczelna: dr Magdalena Szumska - więcej ->

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl