Konsultacja specjalistyczna ogólna

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 30 dni
Cena: 738,00 zł 738.00
Cena netto: 600,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: SIC! Szkolenia i Consulting      dr Magdalena Szumska
Kod produktu: 64DA-96851

Opis

Konsultacje wysokospecjalistyczne są stworzone z myślą o lekarzach czy właścicielach Firm, które potrzebują rozwiązania konkretnego problemu w swojej unikalnego sytuacji i nie mogą znaleźć takowego na klasycznych wykładach czy kursach.

Konsultacje dotyczące ogólnego obszaru mogą przenikać obszary zarządzania i marketingu według potrzeb w konkretnej sytuacji, w konkretnym gabinecie, w konkretnym układzie problemowym.


Unikalnością konsultacji jest maksymalizacja efektów w niezwykle krótkim czasie. Klient zadaje precyzyjne pytanie (jedno-złożone lub wiele mniejszych), dokonywana jest diagnostyka, a następnie udzielana odpowiedz w formie wskazania zwykle wielu rozwiązań. Takie rozwiązania są oparte o czynniki finansowe (ile to nas będzie kosztować i jaki z tego będzie efekt?) i czasowe (jak dużo czasu nam to zajmie?), a także materialne (jakimi dysponujemy materiałami, jakim sprzętem, lokalizacją), ludzkie (kim pracujemy? Jakie ma kompetencje?) i informacyjne (co nas wyróżnia? jakie mamy doświadczenia?  Jaki know-how? Na jakim rynku działamy? Jak korzystamy ze źródeł pozyskania klientów?).

Konsultacje są realizowane w Poznaniu w dogodnej lokalizacji w uzgodnionym terminie. Mogą być realizowane jednorazowo lub na zasadzie stałej opieki merytorycznej.

Aby przygotować się lepiej do konsultacji specjalistycznych, po zakupieniu usługi w e-sklepie otrzymasz wiadomość, jak się do nich przygotować.


Konsultacja jest realizowana osobiście przez dr Magdalenę Szumską. Konsultacja przenika świat zarządzania i marketingu oraz ekonomii.


Czas trwania konsultacji - jedna godzina dydaktyczna.

W zależności od szerokości problematyki można zakupić jedną lub więcej jednostek dydaktycznych.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl