O nas

   

Witam Państwa w sklepie jakiego jeszcze nie było!

Kupią tu Państwo wiele produktów i usług, które dotyczą organizacji marketingowo-zarządczej swojej Firmy.

Tak naprawdę to Państwo podpowiadają mi podczas mojego doradztwa, audytów, szkoleń, czego Państwu potrzeba: nazwy swojej praktyki, liftingu „starej nazwy”, zapadającego w pamięć logo, korekty wizerunku, projektu świeżej strony internetowej, kreacji mądrej i nieudawanej sesji zdjęciowej... Dzisiaj mogą to Państwo kupić, a nadzór merytoryczny pozostawić w moich rękach. Będzie porządnie i biznesowo opłacalnie!

Wiedzą już Państwo, że doradzam gabinetom. Sukces staje się ekonomicznie policzalny i etyczny. Znają Państwo jakość mojego warsztatu pracy. Przyjazd do Państwa to często za mało, a terminy w niektórych regionach są  bardzo odległe. „Prosimy o konsultacje specjalistyczne na godziny!”, „Jest Pani takim naszym biznesowym lekarzem, więc prosimy o dyżury specjalistyczne!”. Proszę bardzo! Od dziś można już kupić doradztwo w formie konsultacji wysokospecjalistycznych. Każdy może przyjść (przyjechać) na wizytę albo uzyskać profesjonalną poradę telefoniczną.


Zapraszam też na konferencje, targi, kursy, podczas których realizuję wystąpienia. Oprócz tego prowadzę szkolenia i warsztaty, na których również każdy z Państwa jest mile widziany. Mogą Państwo kupić swoje uczestnictwo w formie biletu właśnie w e-sklepie. To świetne rozwiązanie, nieprawdaż?

A najważniejsze, że w sklepie są książki. Każda z nich jest przeze mnie rekomendowana jako przyjazna i pożyteczna dla branży medycznej. Jest to literatura, która wywoła drgnienie umysłów zarządzających, właścicieli, lekarzy i personelu pomocniczego. Cele rozwoju i bycia liderem rynkowym staną się  Państwu coraz bliższe. Zachęcam do lektury. Życzę przyjemnej pracy i wielu Sukcesów!         

Pozdrawiam Państwa serdecznie, 

    Magdalena Szumska

 

www.szumska.pl                                

www.TrudnyPacjent.pl

www.mLift.pl

 

 

 


 

W naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Staramy się aby zakupy w naszym sklepie internetowym były czystą przyjemnością.

 

 


 

Kontakt z nami uzyskasz na wiele sposobów. Najprostszym jest przeczytanie FAQ (odpowiedzi na częste pytania), klikając „Częste pytania” w dolnym menu sklepu. W tej sekcji podaliśmy odpowiedzi na pytania związane z zakupami w naszym sklepie.

>> ZOBACZ odpowiedzi na częste pytania (FAQ)

 

Kontakt:

Skorzystaj z wygodnego formularza kontaktowego i wyślij do nas mail:

>> FORMULARZ KONTAKTOWY

 

Wyślij e-mail: >> sklep@szumska.pl

Wyślij fax: 61 8147 526

Zadzwoń: +48 601 57 00 75

 


 

 

Nasz adres do korespondencji:

www.e.szumska.pl

SIC! Szumska Magdalena

ul. Poznańska 44

62-080 Tarnowo Podgórne

woj. wielkopolskie

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl